CENTERPOINT RTK

CENTERPOINT RTK

New Holland PLM™ çözümleri, yönlendirme düzeltme sinyalleri yelpazesinin tamamıyla uyumlu olduğundan, işletiminizin gerektirdiği tam hassaslık düzeyini seçebilirsiniz.

YÜKSEK DOĞRULUK

< 1dk. 2,5cm başlatma/yakınsama doğruluğu ile CenterPoint™ RTK, aşağıdakiler için biçilmiş kaftandır

  • Bir RTK baz istasyonunun veya baz istasyonu ağının 12,87km çevresindeki çiftlikler
  • Engebeli arazi veya bol ağaçlık gibi görüş hattını engelleyici unsurlar barındırmayan çiftlikler
  • En iyi yatay ve dikey doğruluk gerektiren her türlü biçme ve arazi tesviye uygulaması ile kullanılabilir

RADYO TABANLI RTK

RTK Radyo İletimi, engebeli arazi engeli olmadığında baz istasyonlarının 12,87km yarıçapı içinde yayın yapmak için radyo düzeltme sinyalleriyle birlikte bir baz istasyonu ağını kullanır

CORS TABANLI RTK

RTK CORS, makinenizin konumunu tam olarak belirlemek ve baz istasyonuna gerek kalmadan gerçek zamanlı düzeltme sinyalleri sağlamak için cep telefonunuzun şebekesini kullanır.

xFILL

xFill teknolojisi ile, uydu tabanlı RTX™ kaplama alanında RTK’yı kullanan müşteriler, RTK fix’in sürekli olarak sürdürülmesinin mümkün olmadığı durumlar için güvenilir bir yedeğe sahiptir. xFill, RTK alımı kesildikten itibaren 20 dakikaya kadar düzeltme sağlar.

DÜŞÜK DOĞRULUK

RANGEPOINT™ RTX™

5 dakikaya kadar 15cm (geçişler arası) başlatma/yakınsama doğruluğu ile RangePoint™ RTX™, aşağıdakiler için biçilmiş kaftandır:
• Doğruluk gereklilikleri esnek olup, özerk çözümlerle yetinmeyen çiftlikler
• İlaçlama, dağıtma, toprak işleme haritalama veya ekin biçme gibi tarım işlemleri
• Doğruluğu daha düşük bir abonelik maliyeti ile takas etmek isteyen operatörler

UYDU TABANLI CENTERPOINT RTX

CenterPoint™ RTX™, Avustralya’nın tüm bölgelerine uydu üzerinden sağlanabilir. Uydu üzerinden sağlama; engebeli arazi, ağaç hatları veya bir cep telefonu veya radyo kulesinden uzaklık gibi çevre koşullarından daha az etkilendiğinden basit ve güvenilirdir.

UYDU TABANLI RANGEPOINT RTX

RangePoint™ RTX™, Avustralya’nın tüm bölgelerine uydu üzerinden sunulan bir GPS ve GLONASS erişimli düzeltme hizmetidir. Uydu üzerinden sağlama; engebeli arazi, ağaç hatları veya bir cep telefonu veya radyo kulesinden uzaklık gibi çevre koşullarından daha az etkilendiğinden basit ve güvenilirdir.

ORTA DOĞRULUK

CENTERPOINT™ RTX™

30 dakikaya kadar 3,8cm başlatma/yakınsama doğruluğu ile CenterPoint™ RTX™, aşağıdakiler için biçilmiş kaftandır:
• Bir yakınsama süresini ve 3,8cm yılara göre doğruluğu kabul edebilen bir RTK baz istasyonu aralığının dışında olan çiftlikler
• Saha RTK Radyo iletimleri hattı için sorun yaratabilecek engebeli araziye sahip veya çok ağaçlıklı çiftlikler
• Yalnızca RTK’nın sunabileceği maksimum doğruluk gerektirenler hariç olmak üzere birçok biçme türü ile kullanılabilir

UYDU TABANLI CENTERPOINT RTX

CenterPoint™ RTX™, Avustralya’nın tüm bölgelerine uydu üzerinden sağlanabilir. Uydu üzerinden sağlama; engebeli arazi, ağaç hatları veya bir cep telefonu veya radyo kulesinden uzaklık gibi çevre koşullarından daha az etkilendiğinden basit ve güvenilirdir.

CEP TELEFONU TABANLI CENTERPOINT RTX

CenterPoint™ RTX™, bir cep telefonu alımı olduğu sürece dünyanın her yerinden cep telefonu şebekesi ile sağlanabilir. Bu çözümde DCM-300 kullanılmakta olup, uydu tabanlı CenterPoint™ RTX™ ile aynı doğruluk düzeyi ve yakınsamayı sağlar.