EZ-PILOT

EZ-PILOT

Yönlendirme dünyasında ilerleme zamanı geldiğinde, bir sonraki adım doğal olarak destekli yönlendirmedir. Mükemmel bir şekilde entegre edilmiş direksiyon motorları sayesinde, yapmakta olduğunuz işe tamamen odaklanabilmenizi sağlayan eller serbest işletimin keyfini çıkarabilirsiniz. Yönlendirme çözümünüzü, nihai yönlendirme esnekliği açısından halihazırda kullanmakta olduğunuz herhangi bir makineye de uyarlayabilirsiniz.
•Tarla uygulamalarını daha hızlı, doğru ve güvenli bir şekilde tamamlar
•Operatörün yorulmasını ve girdi maliyetlerini azaltır
•Atlamaları, çakışmaları ve tahmini sıra aralıklarını en aza indirir
•Tozlu veya düşük görüş koşullarında gece gündüz çalışır

EZ-PILOT DESTEKLI DIREKSIYON ÇÖZÜMÜ

EZ-Pilot; aracın direksiyon kolonuna mükemmel bir şekilde entegre edilen yüksek performanslı, düşük maliyetli bir destekli direksiyon çözümü olup, birçok markaya ait traktör ile hasat ve harman makinelerine takılabilir. Bu gelişmiş çözüm, aynı zamanda en dalgalı koşullarda ve teras üzerinde çalışırken bile hattınızı mükemmel bir şekilde koruyan T3 Arazi Dengeleme Teknolojisini de içerir.

EZ-PILOT SISTEMININ ÖZELLIKLERI
-Kabin kontrolüne kolay erişim açısından doğrudan direksiyon kolonuna entegredir
-Destekli direksiyon devre dışı iken kısıtlamasız manuel direksiyon imkanı sağlar
-Birçok farklı araç tipi ile uyumludur

T3 ARAZİ DENGELEME

T3 Arazi Dengeleme sistemi, dalgalı araziye ve engebeli zemine sahip alanlarda atlamaları ve çakışmaları en aza indirmeye yardımcı olmak üzere, makinenin yatış, yalpalama ve sapmasını hesaplamak ve düzeltmek için sensörlerden yararlanır.

EZ-STEER

EZ-STEER DESTEKLI DIREKSIYON ÇÖZÜMÜ

DÜNYANIN EN BASIT ELLER SERBEST TARIM SISTEMI
EZ-Steer; eski ve yeni tüm araç modellerine yönelik basit ve portatif bir eller serbest direksiyon sistemidir. EZ-Steer sistemi; dolaylı olarak
yönlendirme ekranından alınan bir çıktı ile komut verilen bir tahrik motoru ile sürtünme çarkını bir araya getirmek suretiyle direksiyon simidini sizin için çevirir. EZ-Steer, dalgalı arazide ve teraslarda çalışırken bir hat üzerinde kalmanızı sağlarken, aynı zamanda ister ilaçlama ister ekim olsun yapmakta olduğunuz göreve odaklanabilmeniz için hendeklerden ve su yollarından kaçınmanıza da yardımcı olur. Basitçe söylemek gerekirse, stresi azaltırken performansı, kaliteyi ve ekin alanlarını iyileştirir.

EZ-STEER SISTEMININ ÖZELLIKLERI

•İstenildiğinde hızlı manuel yönlendirme için, direksiyon simidi manuel olarak çevrildiğinde hızlıca devreden çıkar
•EZ-Steer sisteminin motoru, kullanılmadığı zamanlarda kolayca kilitlenerek direksiyon simidinden ayrılır
•Kolay montaj ve araçtan araca kolay aktarılabilirlik

T2® ARAZI DENGELEME

T2® Arazi Dengeleme sistemi, dalgalı araziye ve engebeli zemine sahip alanlarda atlamaları ve çakışmaları en aza indirmeye yardımcı olmak üzere, makinenin yatış ve sapmasını hesaplamak ve düzeltmek için sensörlerden yararlanır.